Schůzka trenéra s rodiči hráčů SŽ - středa 7.9.

Během víkendu jsem si uvědomil, že je celkem hodně věcí, které bych chtěl s Vámi, rodiči hráčů starších žáků před stávající sezonou probrat. Proto jsem se rozhodl pro uspořádání schůzky, a to ve středu 7.9. od 18:30 (krátce po přátelském utkání proti Olomouci) v některých z prázdných šaten pro hosty. 

 

Chtěl bych s Vámi prodiskutovat především situaci v našem klubu, nominace na utkání pro tuto sezonu, rozdělení hráčů do tréninkových skupin, týdenní tréninkový plán, cíle pro tuto sezonu, účast hráčů na mimoklubových aktivitách, informace k plánovaným turnajům, projekt VTM v nové sezoně a stručně několik dalších témat.

 

 

Vím, že je to trochu narychlo, ale přece jen se domnívám, že bude dobré si některé věci s předstihem vyjasnit, než pak v průběhu sezony vysvětlovat, proč jsem se rozhodl tak či onak. Věřím, že se mi podaří nezdržet Vás déle než hodinu, že se zúčastníte v co největším počtu (tak jak je vašem ročníku dobrým zvykem, čehož si moc vážím) a že si případně sami připravíte nějaké zajímavé návrhy a podněty k diskuzi. 

 

Těším se s Vámi na viděnou. 

 

Zpráva trenéra

Dobré štědrodenní ráno, doufám, že už postupně vstřebáváte emoce a únavu z náročného turnaje.

Číst dál...